23.5 / Тіло. Інструкція з дбайливої експлуатації.

ВІВТОРОК 15:00 – 17:00
Травень 23

Місце проведення:
Donaustr 84
12043 Berlin

УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА

Наш сучасний світ – швидкий і динамічний. Новітні технології, тенденції, інновації змінюють одна одну у нестримному потягу до вдосконалення. Календар стрімко перегортається, за днем приходить новий день, і ми – сучасні Homo sapiens, несемося в цьому круговороті подій на шалених швидкостях. Часто без зупинки, без відпочинку, без відновлення. Іноді бездумно, невміло, незграбно поводячись зі своєю фізичною оболонкою, нехтуючи потребами власного тіла, проводячи його через численні стреси внутрішніх і зовнішніх факторів.

Такими звичними і буденними для нас стали нові колекціі одягу, нові моделі телефонів, автівок, нові криптовалюти, сучасні витвори мистецтва. Однак, новий реліз власного тіла – поки що недоступна для купівлі опція. І в наших інтересах зберегти його здоровим, енергійним і бадьорим якомога довше.
Матеріальні речі, оточення, наші соціальні ролі, краіни проживання, можуть змінюватися навколо нас, але допоки ми живі – те, що завжди з нами – наше тіло! На жаль, в пологових будинках, новонароджене немовля не комплектують інструкцією. Зазвичай кожен з нас виростає на міксі знань і уявлень попередніх поколінь про те, що йде нам на користь, а що ні. Доповнюється протягом життя власним досвідом спроб і помилок, нав’язаними маркетингом закидами, свідомим чи неусвідомленим відношенням до власного тіла.

На даній  зустрічі розберемося з погляду науки, що з наших дій впливає на здоров’я, самопочуття, рівень енергії. Як розпізнати сигнали, коли тіло повідомляє, що йому не добре. Як раціоном харчування та щоденними звичками дати тілу підтримку й все необхідне, що б воно, в свою чергу, справно служило вам у швидкому вирі сьогодення.

Бондаренко Ольга – сертифікований дієтолог-нутриціолог, яка багато років вивчає, як харчування та спосіб життя впливає на здоров’я людини. Бачить свою місію в тому, що б вести просвітницьку діяльність серед українських родин, що через війну опинились далеко від рідної домівки. Як мама двох дітей, не може залишатись байдужою до ситуаціі, коли так багато українських мам, намагаються втікти від постійного стресу, пов’язаного з війною, з родичами і близькими, що лишились в Україні , зі складнощями облаштування побуту в Німеччині – пошук житла, шкіл, лікарів, соціального захисту. Все це забирає дуже багато сил, енергії і нервів. Трапляється, що мами заїдають цей стрес харчовим сміттям і бездумно годують своїх дітей. Все це неминуче призводить до хвороб і погіршення здоров’я. Багато хто не може впоратися з імпульсивною тягою до їжі, або просто банально не знає, коли своїми діями шкодить власному тілу. Мета цієї зустрічі – дати інформацію, попередити хвороби, пояснити як можна зберегти, поліпшити своє здоров’я, молодість і фігуру.